Dnes DOPRAVA ZDARMA na vše!
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Vše o kůži
Co vše umíme? 12 let zkušeností

Jsme profesionálové, kteří svou práci odvádí dokonale, k tomu nám pomáhají nejmodernější stroje, díky kterým nabízíme hned dva způsoby, jak vytvořit opravdový originál.


Ražba monogramu

speciální raznicí je monogram (iniciály) vyražen do kůže. Jedná se o trvalý prolis do kůže. Výroba a následné odeslání produktu je do 24 hodin

Ražba monogramu do 24hodin

Kompletní nabídka na ražbu ZDE


LASEROVÁ aplikace

vyhotovíme pro vás jakýkoliv design, texty, obrázky nebo dokonce fotky. Grafické náhledy zdarma ještě před samotným vyhotovením. Jedná se o speciální aplikaci laserem, kdy je daný obrazec do produktu vypalován. Provedení je trvalé. Dodání od nás je v řádu dnů.

Laserová aplikace

Kompletní nabídka na aplikaci laserem ZDE

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MOTIVY gravírování


INSPIRACE 12.000+

Inspirujte se, vyhotovili jsme pro vás již desetitisíce produktů, tisíce vašich jedinečných nápadů jsme společně doladili k dokonalosti. Prohlédněte nejoblíbenější designy a nebojte se využít našich profesionálních grafiků, kteří vám vytvoří samotné náhledy ještě před výrobou. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Inspirujte se

Prohlédněte naše již realizované zakázky ZDE

Tvůj originá je jen jeden

 

Pravá kůže a vše kolem ní

Nejčastější dotazy, které vám pomohou se u nás zorientovat ohledně kůže a možnostem samotné aplikace.

V prvé řadě je nutné brát v potaz, že kůže je přírodní materiál. Patří mezi stěžejní materiály v oblasti módy, módních doplňků apod., jde hlavně o kvalitu, resp. stálost a tvz. výdrž. Proto je také naprosto normální a běžné, že kůže má tzv. nedokonalosti (vrypy, škrábance, záhyby, odlišnosti v barvě apod.), toto není závadou, naopak podtrhuje origininalitu přírodního materiálu. V porovnání s umělými materiály kůže opravdu, ale opravdu vydrží.

Samozřejmě je několik zásad, které byste měli dodržovat, aby vám produkt vyrobený z pravé kůže co nejdéle vydržel a s ním pochopitelně i aplikaci na něm. 

To je další nespornou výhodou, tím, že nabízíme úpravy designu (aplikace laserem) na opravdu kvalitních produktech, máte jistotu, že bude takový dárek tzv. sloužit opravdu dlouho.

  • čištění a výživa kůže (ideálně používat přípravky k tomu určené, případně vlhké ubrousky k odstraněnní nečistoty - neparfémované, nechat vyschnout - nedávat na topení a kůži poté vyživit vhodným krémem.
  • ideální místo nošení (ikdyž se to zdá nemyslitelné, tak rozhodně nedoporučujeme nosit např. peněženky v zadní kapse u kalhot, kde může vznikat velký tlak právě na švy, strukturu apod.)

Hladká kůže je vhodná na aplikaci laserem

  • samozřejmě jde ale hlavně o barvu kůže, pokud je barva světlejší (není příliš tmavá), vzniká nádherný kontrast, to nám umožňuje např. vyhotovit i fotky viz. obrázek níže. Např. toto je peněženka ROYAL LEATHER , která je na fotky dokonalá.

Kožená peněženka s vlastní fotkou, věnováním a textem

 

Jaké druhy kůže máme v nabídce Druhů kůží je  nepřeberné množství, v naší nabídce najdete zpravidla (jednoduše řečeno) dva druhy kůže hladké a broušené provedení. Kůže je přírodní materiál (samozřejmě ještě upravován, činěn, barven apod. a to tak, aby bylo ve výsledku možné z něj vytvářet dokonalé produkty), proto je naprosto normální a běžné, pokud na povrchu kůže jsou tzv. nedokonalosti jako např. vrypy, rýhy, odlišnosti barevnosti, přehyby apod., toto vše není závadou naopak podtrhuje naturálnost a vytváří originální a jedinečné materiálové zpracování. 
Jaká kůže je vhodná na aplikaci laserem Jednoznačně hlavním kriteriem je barva kůže, čím světlejší, tím jednodušeji vznikne při laserové aplikaci kontrast. Laser je vypálení do kůže, ta v místě aplikace tmavne, tím vzniká dokonalý kontrast. V nabídce máme jak kožené produkty z hladké, tak i broušené kůže, které jsou vhodné pro aplikaci laserem
Inspirace 10.000+ zakázekVelmi oblíbenou kategorií jsou pro vás inspirace. A o to nám jde, abyste si udělali obrázek o tom, co vše lze vyhotovit, na jaká místa produktu se dané zpravidla vyhotovuje, jak je fantazie neomezená apod. Právě díky možnosti ukázání vám již realizované zakázky si sami můžete vymyslet váš jedinečný originál. Ano, umíme prakticky vše na co si vzpomenete. Navíc díky přímé komunikaci s týmem našich grafiků budete poté společně dle ilustračních náhledů ladit váš budoucí originál k naprosté dokonalosti. Prohlédněte tedy inspiraci. Z důvodu kapacit jsou vyobrazeny jen některé realizované zakázky, postupně ale do této sekce stále přidáváme další a další náměty, které jsme pro vás vyhotovili. Prohlédnout inspiraci realizovaných zakázek
Aplikace laserem Jedinečná možnost jak přenést jakýkoliv grafický design na samotný produkt nám dovoluje náš věrný kamarád a kolega (říkejmu mu Áelko:-). Stroj, který laserem do produktu vypálí přesně to, co si budete přát. 
Aplikace ražbou Raznice pod tlakem speciálním lisem do produktu dané vyrazí. Převážně se jedná o monogramy, písmena, která se např. do kožených peněženek vyrazí. U této aplikace tedy není možné resp. bylo by to velmi drahé vyrazit obrazce apod. dle vašeho zadání. Vždy je nutná výroba samotné raznice, která by byla velmi drahá, proto jsou ražbou vyhotovovány pouze monogramy. Výhodou pak je nejen rychlost (ražbu vám můžeme vyhotovit na počkání, není zapotřebí práce grafiků), možnost vyražení na černé kůži, což při aplikaci laserem možné není, tam by dané nebylo dobře viditelné.

Novinky z našeho blogu

V AKCI - Znamení zvěrokruhu s vlastním jménem
31.05.2023
V AKCI - Znamení zvěrokruhu s vlastním jménem
Dalšími velmi oblíbenými motivy jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu, která můžete doplnit jménem obdarovaného (dodáte tím originalitu a konkrétnost mo... číst celé
5 TIPŮ pro originální a jedinečný motiv.
16.05.2023
5 TIPŮ pro originální a jedinečný motiv.
Originálně & Stylově, to je základ. Mrkněte na jednoduché TIPY jak vytvořit originální motiv přesně pro vaše potřeby. číst celé
To nejlepší! Vlastní foto na peněženkách ROYAL
27.04.2023
To nejlepší! Vlastní foto na peněženkách ROYAL
Vyberte si to nejlepší z luxusní kolekce ROYAL LEATHER a doplňte jakoukoliv vlastní fotkou. Právě tak vzniká opravdový ORIGINÁL číst celé
NOVINKA! Zrození legendy a vlastní podpis
18.04.2023
NOVINKA! Zrození legendy a vlastní podpis
Chcete se opravdu odlišit dokonalým originálem? Máme pro vás novinku, luxusní koženou peněženku doplněnou vaším rokem narození a hlavně vaším podpisem... číst celé
Dnešní AKCE - DOPRAVA ZDARMA na vše!
Zajímají-li vás novinky a akce, přihlašte se k newsletteru. Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Některé ukázky našich prací
 

 

10.000+ zákázek

10.000+ zakázek

100% SKLADEM

NÁHLEDY ZDARMA

RYCHLÉ DODÁNÍ

Proč s námi - 12 let zkušeností

TvujOriginal.cz - specialista na prémiové personalizované produkty

 

Hodnocení a recenze

Jen pravé a ověřené recenze řeknou o každé firmě vše. Tisíce reálných hodnocení našich zákazníků.

Rychlý kontakt
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 10-16 hod.)
12 let zkušeností | 12.000 + realizací | tisíce recenzí 99,9% 
Kožené peněženky s vlastním obrázkem, textem, věnováním

...tvůj originál je jen jeden...

Kožené peněženky s vlastním monogramem

 


© V&P Media s.r.o. - již 12 let s vámi  2011 - 2023

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz