Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1670 hodnocení
5
1607x
4
35x
3
8x
2
2x
1
18x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

HH Avatar autora Hana Havlovic Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
V Avatar autora Věra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Ano
HS Avatar autora Helena Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
IB Avatar autora Iveta Blechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Jsem velice spokojená.
KN Avatar autora Kateřina Nollová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
rychlost, peněženka vypadá super, doufám, že udělá radost
JK Avatar autora Jana Koritinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Jsem maximálně spokojená. Komunikace, rychlost dodání, vše v pořádku
ZM Avatar autora Zdeněk Mifek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Hodně dobrý jsou
IM Avatar autora Iva Uher Malátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
HK Avatar autora Hana Konečná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
MV Avatar autora Martina Vyhnankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
PV Avatar autora Petra Vacířová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Naprostá spokojenost,skvělá komunikace,rychlé dodání ❤️
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
+ Skvělé rychlé jednání.

Avatar autora (Administrátor)
Mockrát děkujeme za vaše hodnocení! Jsme rádi, že vám naše rychlé a vstřícné jednání udělalo radost – osobní přístup je pro nás vždy na prvním místě. Budeme se těšit na váš další nákup! Tým TvůjOriginal.cz
JE Avatar autora Jana Eliášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
5
DL Avatar autora Dominika Litschkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
Jsem velmi spokojená, rychlá komunikace, výrobek přesně podle mých představ, doporučuji
LŠ Avatar autora Lucie Štefanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
Doporučuji obchod , rychlé doručení, zboží kvalitní
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za Vaše milé hodnocení! Velmi nás těší, že jste byla spokojena s kvalitou zboží i rychlostí doručení. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu nebo objednávku. Tým Tvujoriginal.cz
JS Avatar autora Jarmila Sandanusová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
AF Avatar autora Anna Fialková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2025
Super přístup - něco jsem spletla v objednávce, bylo hned vyřešeno přes SMS, rychlá výroba i odeslání, peněženka je krásná! Děkuji.
HT Avatar autora Hana Trnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025
Super dárek, skvělé jednání, rychlé doručení, doporučuji všem
HT Avatar autora Hana Trnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025

Ovládací prvky výpisu

1675 položek celkem